Locatie De Sfinx – Stichting Coloriet

  • HH1 schoonmaakondersteuning
  • HH3 Huishoudelijke begeleiding gericht op ontregelde huishouding
  • HH2 huishoudelijke ondersteuning
  • Opslag vervoer rolstoel bij begeleiding groep (heen- & terugreis)
  • Begeleiding groep Wmo Module ondersteuning bij ADL
  • Kortdurend verblijf Wmo 2015
  • Begeleiding individueel Wmo Module ondersteuning bij ADL
  • Opslag vervoer bij begeleiding groep (heen- & terugreis)
  • Begeleiding groep Wmo Module gedrag
  • Begeleiding individueel Wmo Module gedrag
  • Begeleiding groep Wmo
  • Begeleiding individueel Wmo
  • Begeleiding tijdens onderwijs 18+
  • Begeleiding tijdens werk

Beschrijving

Kleur geven aan een waardevol leven samen met Coloriet!

 

Coloriet is dé specialist in wonen en zorg voor senioren in onder andere Zeewolde.

 

Direct hulp nodig?

 

Bel 036 523 46 07

 

Voor overige vragen:

 

  • Kunt u contact opnemen met de afdeling Klantadvies op 0320-290508
  • U kunt telefonisch of via onderstaand mailadres een afspraak maken en dan langs komen in
  • De Sfinx Flevoweg 59, 3891 HA Zeewolde of gebruik maken van het spreekuur op: elke dinsdag van 10.00 – 12.00 uur, elke donderdag van 10.00 – 12.00 uur
  • Stuur een mail naar desfinx@coloriet.nl
  • Kijk voor meer informatie op www.coloriet.nl

Doelgroepen

  • Psychogeriatrische aandoening
  • Somatische aandoening
Organisatie: Locatie De Sfinx - Stichting Coloriet
Adres: Flevoweg 59
Postcode: 8232 JT
Plaats: Lelystad



Afdeling:Uitvoering
Contactpersoon:Mevr. R. Snijder
Telefoonnummer:06-30683503
E-mail:r.snijder@coloriet.nl



Afdeling:Beleid
Contactpersoon:Mevr. M. Baaten
Telefoonnummer:0320-401545
E-mail:m.baaten@coloriet.nl



Afdeling:Financiële administratie
Contactpersoon:Mevr. J van Vught
Telefoonnummer:0320-290532
E-mail:afdelingbedrijfsvoeringfa@coloriet.nl



Afdeling:Cliënten
Contactpersoon:Mevr. A. Meerse
Telefoonnummer:06-30435273
E-mail:a.meerse@coloriet.nl



Afdeling:Casemanager dementie
Contactpersoon:Mevr. J. Westerink
Telefoonnummer:06-20597613
E-mail:j.westerink@coloriet.nl



Afdeling: Versturen van meldingen
Contactpersoon:Gerleen van Gelder Klantadviseur
Telefoonnummer:0320-290508 | 0623149945
E-mail:klantadvies@coloriet.nl



Afdeling: Informatie Zorgcontractering
Contactpersoon:Mevr. M. Baaten
Telefoonnummer:0320-401545
E-mail:zorgcontractering@coloriet.nl